Hledáme nové posily do našeho týmu.
Pošli nám svůj životopis na martina.souckova@grandmark.cz a staň se součástí našeho týmu zrovna ty!

FB SERVIS

  • Číšník&Servírka – nabízíme spolupráci na hlavní pracovní poměr, bude pro tebe výhodou, pokud budeš mít zkušenosti s ala carte servisem   a praxi v oboru. Jsi vyučen/a v oboru. Máš pozitivní přístup k práci, nechybí ti samostatnost, zodpovědnost, loajalita, časová flexibilita a  rád/a se přiučíš novým věcem, potom jsi pro nás tím pravým/á.

    Neobejdeš se bez plynulé angličtiny a češtiny, za to ti nabídneme motivující finanční ohodnocení a možnost pracovat v jednom z nejluxusnějších hotelů v Praze a možnost se kariérně rozvíjet. 

FRONT OFFICE

  • Recepční - nabízíme spolupráci na hlavní pracovní poměr, bude výhodou pokud budete mít praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok. Je pro tebe host na prvním místě, máš bezvadnou komunikaci v češtině i angličtině, pak ti můžeme nabídnout bohatý věrnostní program. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, příjemný vzhled, vystupování, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost a časovou flexibilitu. Znalost programu Opera výhodou, nikoliv podmínkou. Pokud ti přijde nabídka zajímavá, neváhej a pošli nám životopis.
  • Noční Auditor – nabízíme spolupráci formou brigády. Požadujeme plynulou znalost angličtiny a další jazyk výhodou, silnou orientaci na zákazníka, zkušenost z obdobné pozice ve 4*nebo 5* hotelu, příjemné a přátelské vystupování. Budeš zajišťovat plynulý chod naší recepce a drobnou administrativu. Pokud ti nabídka zní zajímavě, pošli životopis a co nejdříve se ti ozveme.

 

KUCHYNĚ

Kuchař

  • Nabízíme motivující platové ohodnocení, spolupráci na hlavní pracovní poměr a práci v dynamickém týmu v jednom z nejluxusnějších hotelů v Praze. Máte možnost kariérně růst. Vyžadujeme minimálně roční zkušenost a vyučení v oboru, uvítámě však i zkušenost ze zahraničí.

    Máš pozitivní přístup k práci, nechybí ti samostatnost, zodpovědnost, loajalita, časová flexibilita a rád se přiučíš novým věcem, potom jsi pro nás tím pravým. Nabídneme ti přátelské prostředí, milý pracovní tým, širokou nabídku firemních benfitů. Neváhej nám zaslat svůj životopis a staň se kuchařem v 5* Hotelu v Praze.

 

  Co od nás můžeš očekávat?
- příspěvek na stravování v hodnotě 109 Kč / den
- příspěvek na penzijní připojištění rostoucí s dobou působnosti v hotelu (až 1 500 Kč /měsíčně)
- dárky k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a jiným životním jubileům a událostem
- jazykové kurzy, roční finanční odměna
- odborné školení, zimní a letní zaměstnanecká party jednotlivých oddělení  i celého hotelu
- možnost kariérního posunu nejen v rámci oddělení, ale v rámci celého hotelu
- atraktivní pracovní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy
- přátelský a milý kolektiv

Nejste si jistí, na kterou pozici se lépe hodíte?
Nezoufejte! Pošlete svůj životopis na naše HR oddělení, kde s Vámi najdeme nejlepší možné řešení.

Těšíme se na případnou spolupráci!
The Grand Mark Prague

Pro více informací o nabízených pozicích prosím využijte následující kontakt:
Martina Součková
HR & FC Supervisor

Email: martina.souckova@grandmark.cz