Náš zkušený concierge Vám velmi rád zajistí dopravu do hotelu nebo poradí s plánováním cesty. Pro rezervaci limuzíny Mercedes S-Class nebo taxi prosíme kontaktujte concierge na tel. +420 226 226 126 nebo pište na email concierge@grandmark.cz.

Příjezd autem

Naše parkovací služba bezpečně doveze Váš vůz do hlídaných podzemních garáží nedaleko hotelu. Poplatek za parkování: 950 Kč za den / 95 Kč za hodinu.

Doprava letadlem

Vzdálenost z mezinárodního letiště Václava Havla Praha do hotelu The Grand Mark je 16 km. 

Limuzína Mercedes S-Class – přejete-li si zajistit dopravu z letiště hotelovou limuzínou, prosíme kontaktujte concierge na tel. +420 226 226 126  nebo pište na email concierge@grandmark.cz. Doba jízdy 20 min (dle dopravy) – cena 2 600 Kč.

Taxi – letištní taxi je k dispozici přímo před příletovou halou letiště Doba jízdy 20 min (dle dopravy) – cena 650 Kč.

Airport Express Bus – autobus Vás pohodlně doveze z letiště přímo na zastávku „Masarykovo nádraží“ (zastávka na znamení), která se nachází 40 m od hotelu. Interval 30 min / doba jízdy 38 min – cena 60 Kč.

Veřejná doprava – autobus Vás doveze z letiště na stanici metra „Nádraží Veleslavín“ (zelená linka A) nebo „Zličín“ (žlutá linka B). Z metra vystoupíte na stanici metra „Náměstí republiky“ (žlutá linka B). Hotel se nachází 100 m od stanice metra. Doba jízdy 43 – 48 min – cena 32 Kč.

Příjezd vlakem

Hlavní vlakové nádraží se nachází 1 km od hotelu.

Z vlakového nádraží jděte pěšky do parku před budovou a jděte do Jeruzalémské ulice. Jďete na Senovážné náměstí a odtud jděte do ulice Dlážděna. Potom pokračujte do ulice Hybernská. Náš hotel má číslo domu 12.

Masarykovo nádraží se nachází 200 m od hotelu. Z nádraží jdětě přímo do ulice Hybernská. Cesta pěšky je 3 min.

Taxi – doba jízdy 5 min – cena 200 Kč.

Doprava autobusem

Hlavní autobusové nádraží „Florenc“ se nachází 1 km od hotelu.

Z příjezdové haly odbočte vlevo do ulice Na Florenci a pokračujte do ulice Havlíčkova. Odbočte do ulice Hybernská. Náš hotel má číslo domu 12.

Taxi – doba jízdy 5 min – cena 200 Kč.