CZ  | EN

Praha dnes

Prague Food Festival (25. 5. – 27. 5. 2018, Vyšehrad)
Dvanáctý ročník svátku české gastronomie, největší gastronomické akce v České republice, proběhne od 25. do 27. května 2018 na Vyšehradě. Festival, který podporuje kvalitní českou gastronomii, přitahuje každoročně tisíce návštěvníků.


Lenny Kravitz (2.6.2018, O2 Arena Praha)
Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i třídu. Během své dvacetileté hudební kariéry se Kravitz proslavil jako talentovaný skladatel, producent a multiinstrumentalista.

Andrea Bocelli (12.5.2018, O2 Arena Praha)
Andrea Bocelli přijíždí se zbrusu novým programem, který zároveň reflektuje dvě dekády jeho hvězdné kariéry. Andrea Bocelliho spolu s dalšími váženými hosty, kteří budou oznámeni později, doprovodí Český národní symfonický orchestr a sbor.

LEGENDY (8. 6.- 10.6. 2018, Výstaviště Praha)
5. ročník automobilové slavnosti LEGENDY v nové lokalitě areálu Výstaviště Praha. 1.500 snů na jednom místě v podobě automobilů a motocyklů včetně špičky českého motorsportu a mnoha osobností. FMX zóna, Off-road aréna, Speed aréna, dětská zóna a celodenní program pro celou rodinu. Přijďte s rodinou, přáteli, těšíme se na vás. www.legendy.cz .