CZ  | EN

Praha dnes

Havel výstava (28. 10. 2016 – 13. 2. 2017)
Rozsáhlá výstava v pražských DOX u příležitosti nedožitých 80. narozenin Václava Havla představí fotografické dílo dvou předních českých fotografů, kteří řadu let zaznamenávali zásadní historické okamžiky i obyčejné chvíle v životě dramatika, politika, prezidenta a občana Václava Havla.

Grand Restaurant Festival (15.1. – 28.2.)
VIII. ročník Grand Restaurant Festival proběhne v 91 prestižních restauracích Maurerova výběru v celé ČR. Ochutnejte zvýhodněné degustační menu inspirované lokálními surovinami a kreativitou těch nejlepších šéfkuchařů. Ceny degustací: 250 Kč - 600 Kč. V rámci doprovodného programu můžete navštívit i speciální tématické Mňam Zážitky.

Ennio Morricone (4.2.)
Italská ikona filmové hudby Ennio Morricone vystoupí 4. února 2017 v pražské O2 aréně. Koncert se uskuteční v rámci turné "60 Years of Music World Tour" a doprovázet ho bude Český národní symfonický orchestr. Mnohokrát oceňovaný Ennio Morricone tak po zisku ceny Oskar za práci na filmu Quentina Tarantina Osm Hrozných naplánoval další turné.

Fed Cup (11.-12.2.)
České tenistky nastoupí v prvním kole Fed Cupu v domácím prostředí proti Španělsku. Přijďte si užít světový tenis a podpořte české holky!

 

Harry Potter a kámen mudrců - koncert (28.1.)
Český národní symfonický orchestr zahraje hudbu z filmu Harry Potter a kámen mudrců dne 28. ledna 2017 jako součást série koncertů hudby z filmů. Symfonický orchestr zahraje živě, jako doprovod k filmu promítaném na velkém plátně, každý tón z filmu Harry Potter a kámen mudrců.

Veřejné bruslení (1.12.2016 – 15.3.2017)
Přijďte si zabruslit na venkovní plochu pod Žižkovskou televizní věží. Ať už jste mistry na ledu nebo jen odvážnými začátečníky, skvělý zážitek je zaručen. Zeptejte se na cestu naší Concierge.

Nezávislá pražská kina
Pokud nejste vyznavačem multiplexů, zajisté Vás potěší výběr nezávislých pražských kin.  Tyto místa vynikají svou originalitou jak ve filmové tvorbě, tak také v interiéru či podávané gastronomii. Vyberte si své ideální místo pro únik z reality.

Svátek svatého Patrika (17.3.)
Oslavte den svatého Patrika, patrona Irska, a dopřejte si trochu zelené gastronomie. V Praze můžete na různých místech ochutnat velice populární zelené pivo a především zemitou irskou whisky. Rádi Vás uvítáme například v našem Two Steps baru.