Pro vylepšení našich služeb a zvýšení zážitku z pobytu v hotelu The Grand Mark Prague pro Vás připravujeme několik novinek. Těšit se můžete například na moderní fitness a wellness včetně masáží, zbrusu nový meetingový sál s výhledem do zahrady a také několik nových dvoupatrových pokojů. Otevření nových prostor proběhne v červnu 2017.

Wellness – Odpočiňte si v bazénku s výřivkou, uvolněte se v horké sauně nebo si dopřejte masáž dle Vašeho výběru. Moderní design s dřevěnými a skleněnými prvky, prosklený strop a příjemné osvětlení vytvoří ideální prostředí určené ke kompletní relaxaci. Zahalte se do luxusu vytvořeného oceňovaným architektem Paulem Woodsem.
Fitness – Zdokonalte svou postavu v nově postaveném fitness hotelu The Grand Mark. Rustikální prostředí, moderní stroje, prostorné šatny se sprchami a pro dámy i make-up koutek. Cvičení se pro Vás rázem stane příjemným návykem.  
Meetingový prostor – Novinka pro stále častější a náročnější konference v Praze. Prosklený sál s výhledem do hotelové zahrady nabídne kromě rozlehlého a dělitelného prostoru také privátní Foyer či moderní vestavěné AV vybavení. Zarezervujte si meeting v reprezentativním prostředí až pro 150 osob.


Uspořádání

Divadlo

Škola

U-shape

Recepce

Banket

Board

Kapacita

110

80

40

150

80

40

Nové pokoje -  V rámci výstavby vzniknou čtyři nové Duplex apartmány s točitým schodištěm, vysokým barokním stropem a originálním vybavením. Užijte si pobyt v některém z nových a netradičních pokojů poskytující nejvyšší úroveň komfortu.

Pro více informací o chystaných změnách se neváhejte obrátit na naše obchodní oddělení – sales@grandmark.cz