SPA hotelu The Grand Mark Prague bude z důvodu technických problémů v období 20. června až 1. července 2019 zavřeno. Ve zmíněných dnech budou moci naši hosté mít možnost využití lázeňského zařízení v hotelu Carlo IV, které je 3 minuty od našeho hotelu. Masáže a procedury budou poskytovány v soukromí pokojů hotelových hostů. Děkujeme za pochopení.

Zrelaxujte se během Vašeho pobytu v našem luxusním spa, jež se nachází ve druhém patře přímo v budově hotelu The Grand Mark Prague. Parní lázeň, suchá sauna, masážní lehátka a v neposlední řadě prostorná vířivka jsou ideální kombinací pro únik od ruchu velkoměsta. Vše v moderním a nově vytvořeném prostoru navrženým britským designérem Paulem Woodsem. Hotel The Grand Mark Prague používá výhradně výrobky značky Elemis a nabízí možnost nákupu vybrané řady této kosmetiky. Dále je možnost zakoupení dárkových voucherů na masáže a zvýhodněnou nabídku happy hours.

Aktuální nabídku masaží a procedur naleznete zde.
Nabídka happy hours naleznete zde.

Masáže od 9:00 do 21:00 hod.
SPA je otevřeno od 9:00 do 22:00 hod.
Pro vstup je nutné kontaktovat hotelovou concierge.
Vstup do SPA možný od 12-ti let.

Od 22:00 do 24:00 hod. možnost privátního pronájmu.

Kosmetické a zkrášlující terapie
Chystáte-li se na exkluzivní večírek nebo jen hledáte uvolnění při některé ze zkrášlujících terapií, zkušený personál se o Vás postará. Užijte si skvělý pocit z komplexní péče, díky které budete mít znovu chuť objevovat krásy Prahy! Náš concierge zajistí rezervaci kosmetického ošetření, manikúry, pedikúry a profesionální make-up.

Pro více informací či rezervace masáží kontaktujte hotelovou Concierge : tel. +420 226 226 126 nebo pište na email concierge@grandmark.cz.