Luxusní GRAND RELAX Spa & Wellness jsou pravým místem pro uvolnění a regeneraci Vašeho těla a mysli. Inovativní lázeňské a kosmetické procedury, saunarium, parní lázeň nebo vířivka v intimním a moderním prostředí, s laskavým a odborným personálem zajistí každému hostu nezapomenutelný zážitek.

Masáže
Lázně v hotelu The Grand Mark nabízí komplexní procedury využívající starodávné i moderní techniky. Více než 40 druhů masáží od profesionálních terapeutů, jako jsou například asijské, klasické a exotickém masáže, podporují uvolnění těla a mysli, stimulují imunitní systém a obnovují výkonnost organismu.

Saunarium
Vychutnejte si luxusní řadu prohřívajících a chladicích procedur v Saunáriu pomáhající k pročištění Vašeho těla, pokožky a uvolnění unavených svalů.
Saunarium zahrnuje:

  • Mini bazén s hydro-masáží
  • Finskou saunu
  • Parní lázeň
  • Osvěžující sprchu
  • Relaxační lehátko
  • Pro ještě větší relaxaci nabízíme neomezenou konzumaci českých alkoholických a nealkoholických nápojů.

Kosmetika
Dopřejte si jednu z neoblíbenějších kosmetických procedur francouzské řady péče o pleť Ingrid Millet.
Základem této kosmetické řady je černý kaviár a unikátní kombinace esenciálních proteinů, vitamínů a minerálů podporující omlazení pleti.
Přítomnost buněk kaviáru je podobná složení buněk lidské kůže a tím zvyšuje omlazující účinek. Kromě vzácného kaviáru obsahuje kosmetická řada o pleť Ingrid Millet také extrakty ze zlata a diamantového prášku.
Nechte se hýčkat a dopřejte své pokožce luxusní péči.

ZRELAXUJTE SVÉ TĚLO A DUŠI

www.grandrelax.cz
Ceník GRAND RELAX Spa & WellnessPro více informací či rezervace masáží kontaktujte prosím recepci spa: tel. +420 226 226 150 nebo napište email na info@grandrelax.cz.